Innehållet i denna sektion är skapat av användare.
(2)
Maria
Dålig service
Hade köpt en groupon-deal men caféet ville ej ta emot den då jag inte hade en utskrift på papper. Dålig service! Man kan ju fota av den eller skriva ner koden i datorn! Lär aldrig köpa nåt kaffe där.
Mer än ett år sedanSvaraAnmäl
Yawi Rör & Fastighetskonsulterna AB svarar
Hej! Jättetråkigt att höra detta, personalen borde ha hjälpt dig på rätt sätt. Du är så välkommen tillbaka och vi bjuder dig gärna dig på lunch och fika. Kontakta mig per mejl så ordnar jag lunch och fika. Ledsen att jag upptäckte detta nu men vi kan alltid rätta till för våra gäster. Hälsar Tolga
Mer än ett år sedan
Trevlig uteservering och personal. Men 30 kronor för en inte jättegod (smakade varken choklad eller kaffe - snarare bara sött) chokladboll är inget jag betalar igen. Inne i lokalen var det dessutom otroligt varmt.