Om Vagnhärads Hårcentrum

Hej kära kunder. Varmt välkomna till min salong, Vagnhärads Hårcentrum, vi erbjuder professionell hårvård för hela familjen. Jag finns i Vagnhärads centrum i våning under ICA Supermarket. Vi är stolta över att kunna erbjuda ett brett urval av tjänster inklusive damfrisyrer, herrklippningar, barnklippningar samt olika typer av färgbehandlingar. Än en gång, varmt välkomna till oss :) Med vänlig hälsning, Lisa Ohlsson

Frisör och Hårvård för alla!

Vagnhärads Hårcentrum är en frisör i Trosa-Vagnhärad som erbjuder kvinnor och män en stunds avkoppling. Vi har som ambition att erbjuda våra kunder hela konceptet av tjänster inom hårvård som:

- Klippning

- Färgning

- Permanent

- Slingor

- Håruppsättning

Vi gör håruppsättningar för alla tillfällen som bröllop, fest och bal. Vid dessa arbeten använder vi accessoarer, hårsmycken och löshår om kunden så önskar. Vi har mycket god kunskap och kompetens och kommer gärna med ideér och rådgivning. Vi utför även öronhåltagning och är diplomerad från Blomdahl Medical. Vi använder oss endast av hårprodukter av hög kvalité från Matrix, Maria Nila och Wella. Från Matrix använder vi även den nya ammoniakfria hårfärgen Colorinsider. Vi både använder och har produkterna för försäljning.

Vagnhärads Hårcentrums utvalda länkar

Innehållet i denna modul är ändrat av användare

Äger du företaget?

Logga in
  • Vagnhärads Hårcentrum 1
  • Vagnhärads Hårcentrum 2
  • Vagnhärads Hårcentrum 3
  • Vagnhärads Hårcentrum 4
  • Vagnhärads Hårcentrum 5

Vagnhärads Hårcentrum, Företagsinformation

Officiell information

  • Juridiskt namn

    Vagnhärads Hårcentrum Handelsbolag

  • Bolagsform

    Handelsbolag

  • Registreringsdatum

    1981-01-01

  • Org.nr:

    9164105349

  • Arbetsgivaravgift

    Nej

  • Aktiekapital

    0

  • Omsättn.intervall

    300 - 499

  • F-skatt

    Ja, registrerad för F-skatt

  • Registrerad för moms

    Ja

  • SNI-bransch

    96210 Frisörer och barberare

Exekutiva befattningar/Administration

  • Bolagsman

    Karl Göran Ohlsson

  • Bolagsman

    Lisdawati Ohlsson

Data levererad av Proff AS

Vagnhärads Hårcentrum ligger på Centrumvägen 17 och kan nås på någon av följande nummer.

  • 015626021
  • 01-562 60 21
  • 015-62 60 21
  • 0156-260 21
  • 0704714531
  • 07-047 145 31
  • 070-471 45 31
  • 0704-71 45 31
  • 070-4714531