Om Sjöholm & Möller Tandteknik AB
För att kunna hålla hög jämn kvalitet och ha möjlighet att alltid erbjuda säkra leveranser i tid ser vi gärna att varje jobb bokas in. På det sättet kan vi fokusera på varje jobb till 100% och avsätta den tid som krävs för ett perfekt slutresultat.
För att behandlingen och de produkter vi ska tillverka ska vara säkra, funktionella och vackra har vi stor kunskap om de olika materialens risker, möjligheter och begränsningar.
Vi på Sjöholm & Möller tar vår uppgift på största allvar.
Vi vill vara ditt bollplank och stöd när du ska lösa enkla och svåra fall. Dessutom vill vi finnas där för patienten om det finns oro eller frågor som behöver bli besvarade. Dina patienter är alltid välkomna att ringa eller besöka oss om de har frågor angående sin behandling.
Innehållet i denna modul är ändrat av användare
Äger du företaget?
Logga in:no_upscale()/www.eniro.se/_next/static/media/seo-check.0os379_6ajgjf.png)
:no_upscale()/www.eniro.se/_next/static/media/robin-crew-lightning.317285zzn8iqu.png)