Om Hotell Årjäng
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att det är gratis att fylla i din företagsinformation på Eniro?
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att det är gratis att fylla i din företagsinformation på Eniro?
Företagslån
Ansök om lån upp till 5 miljoner kronor
Vi på Eniro vill att det ska vara enkelt för svenska företag att nå ut och växa på internet - därför har vi samlat allt du behöver veta om digital marknadsföring under ett och samma tak.
Juridiskt namn
Hotell Årjäng AB
Bolagsform
Aktiebolag
Datum för upprättande
03.05.2011
Org.nr:
5568514979
Arbetsgivaravgift
Registrerad
Aktiekapital
100000
Omsättn.intervall
5000 - 9999 tkr
F-skatt
Ja, registrerad för F-skatt
Registrerad för moms
Ja
SNI-bransch
55101 Hotellverksamhet med restaurangrörelse
Verkställande direktör
Ledamot
Suppleant
Revisor
anonymousUser
moreThanAYearAgo
Det bästa med hotellet i Årjäng är bowlingen, har aldrig bott där så vet inte hur rummen ser ut.
Baren är mycket bättre nu sen dom byggde om i alla fall. När man bowlar spelas det alltid bra musik! Personalen är trevlig även den!
responseFromCompany
Hej Frida! Stort Tack. Jag blev så jäkla glad när jag läste det här.
Ha det bäst!
Joakim Froom
Best Western Hotel Årjäng
Monica
moreThanAYearAgo
Bodde på hotellet i dec 2011. Rummen var bra men står på hemsidan "stans bästa restaurang", vilken skämt! Ingen service och dålig mat.
responseFromCompany
Hej Monica.
Det känns otroligt synd att du fått den uppfattningen om oss och vår restaurang. Hör gärna av dig så hoppas vi att du vill ge oss en ny chans till en riktigt bra upplevele.
Vi jobbar just nu med en helt ny uteservering, och har även gjort om i restaurangen sedan du bodde hos oss. Hör av dig så fixar vi en riktigt trevlig weekend för dig och en vänn eller käresta.
Må så gott!
Joakim Froom
Vd, Best Western Hotel Årjäng
Jonny
moreThanAYearAgo
Tack för en riktigt trevlig helg! Måste värkligen få säga det. Jag reser mycket, men det är sällan jag mött så varmt bemötande. Dessutom har ni ett riktigt fint hotell. Det är så man blir överraskad. Det är inte vad man förväntar sig nar man änker Årjäng.
Snyggt, frächt, hyggliga.
Det enda var att vi hade gärna kunnat köpa fiskekort på hotellet. Men det fixar ni säker tils nästa gång.
Sökord saknas