Hela Rösten AB, Företagsinformation

Officiell information

  • Juridiskt namn

    Hela Rösten AB

  • Bolagsform

    Aktiebolag

  • Registreringsdatum

    2021-01-11

  • Org.nr:

    5592959133

  • Arbetsgivaravgift

    Registrerad

  • Aktiekapital

    25000

  • Omsättn.intervall

    700 - 999

  • F-skatt

    Ja, registrerad för F-skatt

  • Registrerad för moms

    Ja

  • SNI-bransch

    86999 Annan övrig hälso- och sjukvård, 96230 Dagspa, bastu och ångbastu, 85510 Sport- och fritidsutbildning, 96990 Diverse övriga konsumenttjänster, 90200 Scenkonst

Exekutiva befattningar/Administration

  • Ledamot

    Linda Li Dahlin

  • Suppleant

    Andreas Hans Westerlund

Data levererad av Proff AS

  • Möjliga telefonnummerformat saknas

Hela Rösten AB ligger på Hästholmsvägen 28 och kan nås på någon av följande nummer.

  • 0760343068
  • 07-603 430 68
  • 076-034 30 68
  • 0760-34 30 68
  • 076-0343068

Vanliga frågor om Hela Rösten AB

Vad är den registrerade adressen för Hela Rösten AB?

Den registrerade adressen ligger i 13130 NACKA. Den fullständiga adressen visas i avsnittet "Adress".

Vilken typ av verksamhet bedriver Hela Rösten AB?

Hela Rösten AB är verksam inom branschen Utbildning.

Vad är organisationsnumret för Hela Rösten AB?

Organisationsnumret är 5592959133.

Vad är telefonnumret till Hela Rösten AB?

Telefonnumret till Hela Rösten AB finns i kontaktsektionen högst upp på sidan.

Går det att se platsen för Hela Rösten AB på en karta?

Ja, profilen innehåller en karta som visar företagets exakta läge.

När grundades Hela Rösten AB?

Hela Rösten AB grundades den 2021-01-11.

Vad är Hela Rösten ABs omsättning?

Den senaste rapporterade omsättningen är 700 - 999.

Är Hela Rösten AB registrerat för moms eller F-skatt?

Hela Rösten AB är registrerad för moms och F-skatt.