Om Ego Estetica AB
Konsultationen bjuder vi på och du kan efteråt fundera i lugn och ro om och när ev. behandling skulle passa dig. Kontakta oss så får du lämplig tid och aktuell kod till entrén till mottagningen i centrala Helsingborg.
Våra specialområden
Juvéderm ULTRA innehåller en serie produkter som slätar ut rynkor, förbättrar huden och fyller ut läppar med omedelbar verkan. Skönhetseffekten håller i ca 6-18 månader .
Behandlare är specialistsjuksköterskan Lena Knabe
Vill du ha personlig konsultation?
En personlig konsultation tar ca 20 minuter och vi går igenom vilken behandling som skulle passa just dig .
Konsultationen bjuder vi på och du kan efteråt fundera i lugn och ro om och när ev. behandling skulle passa dig. Kontakta oss så får du lämplig tid och aktuell kod till entrén till mottagningen i centrala Helsingborg .
Ego Estetica ABs utvalda länkar
Innehållet i denna modul är ändrat av användare
Äger du företaget?
Logga in:no_upscale()/www.eniro.se/_next/static/media/seo-check.0os379_6ajgjf.png)
:no_upscale()/www.eniro.se/_next/static/media/robin-crew-lightning.317285zzn8iqu.png)