Om Biljardpalatset
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att det är gratis att fylla i din företagsinformation på Eniro?
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att det är gratis att fylla i din företagsinformation på Eniro?
Företagslån
Ansök om lån upp till 5 miljoner kronor
Vi på Eniro vill att det ska vara enkelt för svenska företag att nå ut och växa på internet - därför har vi samlat allt du behöver veta om digital marknadsföring under ett och samma tak.
Juridiskt namn
Biljardpalatset i Stockholm Aktiebolag
Bolagsform
Aktiebolag
Datum för upprättande
02.02.1983
Org.nr:
5562248400
Arbetsgivaravgift
Registrerad
Aktiekapital
100000
Omsättn.intervall
20000 - 49999 tkr
F-skatt
Ja, registrerad för F-skatt
Registrerad för moms
Ja
SNI-bransch
92000 Spel- och vadhållningsverksamhet
Ordförande
Verkställande direktör
Ledamot
Ledamot
Visar 4 av 7
Helena Nyberg
moreThanAYearAgo
Kom dit som familj med tonåringar varav den yngsta fyller 18 om två veckor. Vi blev inte insläppta pga dotterns ålder. Har varit här ett par gånger tidigare och lokalen är sliten, personalen inte särskilt trevlig men bemötandet denna gång avgjorde - Sista gången vi går hit!
Maria
moreThanAYearAgo
Första gången jag spelar biljard på riktigt. Mycket fin utrustning. Bra underhållning för ett lågt pris en fredags kväll, så mycket bra pris! En bar finns på övervåningen, och man kan ta med drickan till borden. Lite sunkigt som sagts tidigare, men det tycker jag endast är positivt. Det ger en äkta känsla. Riktigt mysigt och kul!
nöjd kund
moreThanAYearAgo
Har inte varit någonstance istockholm som har så fina bord som det var på plan 3
Carro
moreThanAYearAgo
Biljard palatset i stockholm, är billigt, bra servise, och riktigt kul, det är en fräsch lokal lokalt i fridhemsplan. Det enda negativa är nog att det inte spelas någon musik på dagtid. Det hade varit mysigt :)
anonymousUser
moreThanAYearAgo
maffia känsla , najs! lite sunkigt precis som de ska vara
H82loose
moreThanAYearAgo
Håller med! Riktigt sunkigt, slitna bord, skeva köer dock så finns det alltid bord och personalen är trevlig.
Sökord saknas