Om Agda Lund Bed & Breakfast AB
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att du som företagare enkelt kan uppdatera din företagsinformation här på Eniro?
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att du som företagare enkelt kan uppdatera din företagsinformation här på Eniro?
Juridiskt namn | Agdalund, Bed & Breakfast AB |
Bolagsform | Aktiebolag |
Datum för upprättande | 24.05.1996 |
Org.nr: | 5565313037 |
Arbetsgivaravgift | Registrerad |
Aktiekapital | 100000 |
Omsättn.intervall | 1500 - 2999 tkr |
F-skatt | Ja, registrerad för F-skatt |
Registrerad för moms | Ja |
SNI-bransch | 55201 Vandrarhemsverksamhet, 47789 Övrig specialiserad butikshandel |
Lena Susanne Wästberg | Ledamot |
Lars Olof Wästberg | Suppleant |
Anonym användare
mer än ett år sedan
Ägarna till detta B&B borde syssla med något annat. Det suckades när man bad om något, det smälldes i dörrarna för att de var irriterade på oss gäster och allmänt dålig stämning.
Det värsta av allt var att de tyckte vi skulle betala för ett bord som gick sönder när vi skulle flytta det ute i trädgården. Bordsskivan i "marmor" satt inte ens fast i benen och gick sönder när vi la ned den på gräsmattan. Tänk om vår lilla dotter fått bordsskivan över sig?
1200kr/natt är i överkant i förhållande till standard men framförallt service. Det är även extremt lyhört och det låter som att folk går inne i rummet när de passerar ute i korridoren.
Välj ett annat ställe om ni ska besöka annars fantastiska Österlen.
Anonym användare
mer än ett år sedan
Trevlig personal, god mat, barnvänligt, man kan slappna av.
Sökord saknas