Om Scandic Sjöfartshotellet
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att det är gratis att fylla i din företagsinformation på Eniro?
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att det är gratis att fylla i din företagsinformation på Eniro?
Företagslån
Ansök om lån upp till 5 miljoner kronor
Vi på Eniro vill att det ska vara enkelt för svenska företag att nå ut och växa på internet - därför har vi samlat allt du behöver veta om digital marknadsföring under ett och samma tak.
Juridiskt namn
-
Bolagsform
-
Datum för upprättande
-
Org.nr:
-
Arbetsgivaravgift
-
Aktiekapital
-
Omsättn.intervall
-
F-skatt
-
Registrerad för moms
-
SNI-bransch
anonymousUser
moreThanAYearAgo
Läget är ju guld och utsikten vacker! Som på alla scandic är det rent, fräscht och god service!
Minus för vad som verkade vara en trasig termostat i rummet.. Kokhett!
Personalen var som alltid på scandic mkt trevliga och hjälpsamma. Vi bor eventuellt här igen, om inte, så enbart för att jag föredrar Scandic i Värta hamnen
Erik
moreThanAYearAgo
EBBA!. Om du ringer till ett företag som aldrig svarar i telefonen så blir du nog själv ganska irriterad. Så att receptionisten svarade i telefon är nog ganska självklart. Du som står vid disken märker ju att det ringer men den som ringer har ingen aning om hur det är på andra sidan luren. Men i den bästa av världar så finns det ingen telefon som man kan irriteras sig på att någon faktiskt svarar i.
A.E
moreThanAYearAgo
Vilken besvikelse! Att bli så dåligt bemött när man frågar om hotellrummet... Man ska vara trevlig och ge service till kunderna. Det gäller dock inte all personal. Detta hotellet rekommenderar jag inte till andra.
Tobias Johansson
moreThanAYearAgo
Jättebra läge och nära till bra förbindelser. Fina rum, god frukost och bra personal.
Det enda negativa var att rummet var väldigt varmt!
Ebba
moreThanAYearAgo
En receptionist tyckte uppenbart att det var roligare att svara i telefonen än att serva gästerna som trängdes framför receptionsdisken. Dålig kundservice.
Sökord saknas