Innehållet i denna sektion är skapat av användare.
(38)
Conny Mattsson
förstår inte vad dom pysslar med. varan kom ej på lovad tid, kom med fel vev så fick vänta ytligare efter dom monterat markisen, i offerten skulle dom åtgärda gamla hålen i fasaden så dom blev fyllda och liknande färg som fasasen.. dom fyllde med vitt på mörgråfasad o drog, fick sen tjata i 3 veckor o då va dom tillbaka o la ännu mera av fel färg.. fick tag i en ansvarig som va trevlig o sa ta det med mig direkt så löser vi det, efter några sms och mail svarar han ej längre och jag står nu ett å
6 månader sedanSvaraAnmäl
Patrik Liljenberg
skämt till ett företag. Dom var hemma hos oss och mätte upp för gardiner, vi skulle få offert dagen efter. efter 3 dagar och ingen offert mailade jag dom utan att få svar. ringde därefter till dom, dom skulle återkomma, hände aldrig. Fick sendan mail från VDn om vi fått offert, svara nej och inget hände därefter. Jag åkte till butiken och fråga vad dom syssla med, fick ingen återkoppling efter det. Jag fyllde i för att få en ny uppmätning på hemsidan, 1 min senare ringde en kille upp som jag förklara allt för, han skulle återkomma, något han inte gjorde. Dagen efter ringer en ny kille och fråga om jag fortfarande var intresserad av att få ett hembesök!? jag förklara allt igen, han skulle återkomma, något han inte gjorde.
Mer än ett år sedanSvaraAnmäl
Sara Nordstrand
Oseriösa, sa att de skulle höra av sig vid flera olika tillfällen men gjorde aldrig det. Rekommenderar istället V-Persienn & Markis AB om man bor i Västerort, ootroligt duktiga, professionella och trevliga!
Mer än ett år sedanSvaraAnmäl
Jon Andersson
Rekommenderar verkligen! seriöst företag
Mer än ett år sedanSvaraAnmäl
Kerstin Lager
Nöjd kund Jag har köpt både mörkläggande rullgardiner och gardiner hem och är kanon nöjd. Fick ett super bra bemötande både från personalen och montör,
kan verkligen rekommendera dem.
Mer än ett år sedanSvaraAnmäl
Kerstin Lager
Fantastiskt trevliga, tillmötesgående och kunniga säljare. Otroligt bra bemötande av montörerna., snyggt blev det!
stort tack till montörerna som var hos mig. Det här företaget kan man verkligen rekommendera till vänner och bekanta.
Mer än ett år sedanSvaraAnmäl
Jonas Öfverbeck
Mycket nöjd! Trevligt bemötande och skickliga montörer.
Mer än ett år sedanSvaraAnmäl
Jenny Åkeson
Supernöjd, tom montering på Gotland.
Lätt att få kontakt och bra hjälp med att välja rätt.
Mer än ett år sedanSvaraAnmäl
Ellen Vikholm
Riktigt nöjd!!!!
Trevligt bemötande och arbetet blev kanon. Kommer absolut anlita dem igen om det blir aktuellt med fler markiser.
Mer än ett år sedanSvaraAnmäl
Stefan Lindquist
Super nöjd
Jag har inget att klaga på varken på servicen eller markiserna. Allt gjordes väldigt proffsigt!