Om Järvsö Garn & Handarbeten
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att det är gratis att fylla i din företagsinformation på Eniro?
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att det är gratis att fylla i din företagsinformation på Eniro?
Företagslån
Ansök om lån upp till 5 miljoner kronor
Vi på Eniro vill att det ska vara enkelt för svenska företag att nå ut och växa på internet - därför har vi samlat allt du behöver veta om digital marknadsföring under ett och samma tak.
Juridiskt namn
-
Bolagsform
-
Datum för upprättande
-
Org.nr:
-
Arbetsgivaravgift
-
Aktiekapital
-
Omsättn.intervall
-
F-skatt
-
Registrerad för moms
-
SNI-bransch
Anna Asgari
moreThanAYearAgo
Hade nästan sytt klart min klänning i silke och det enda som återstod nu var upplägg och blixtlås. Jag kände jag mig lite ringrostig i just detta område så min kära mor föreslog att jag skulle kontakta Järvsö Garn & Handarbete. Done deal..Anna-Greta gjorde ett utmärkt jobb med klänningen och jag kan varmt rekommendera henne för hennes service och butiken för det intressanta sortimentet.
Stammis
moreThanAYearAgo
Här får man hjälp och tips om alla tänkbara problem man kan ha med sitt handarbete.Anna Greta är en klippa och oerhört duktig i sitt arbete!
Anja
moreThanAYearAgo
Här finns allt, du kan ställa viken fråga du vill och få hjälp, allt går att lösa. Dessutom kan man slå sig ner, få en kopp kaffe och njuta av den lugn som Anna-Greta och butiken ger.
Maxat betyg alla kategorier.
Sökord saknas