Innehållet i denna sektion är skapat av användare.
(5)
Revonow889 Revonow889
Norrtäljes godaste burgare och alltid fräscht och städat, trevlig personal som kommer ihåg sina stamkunder så det känns personligt.
5 månader sedanSvaraAnmäl
ks
Frasses
Hamburgarköttet hade varken salt eller peppar och så en vit sås istället för hamburgerdressing...inte så lyckat. En god hamburgare bör innehålla hamburgerdressing original inte någon vit hemmagjord dressing.
Bästa snabbburgaren i stan, deras burgare påminner om Macdnalds men smakar mycket bättre! Man får ett kvitto med beställningsnummer på och när maten är färdig kommer dom ut med maten till dig, vilket är något ingen annan snabbburgarkedja har i stan. Dom håller också en hög hygienstandard. När jag kommer dit för att äta är det alltid minst 1 persons som går igenom och torkar alla borden grundligt regelbundet. Ibland är de till och med 3 pers :) Alltid trevligt bemötande vid kassan, Man störs inte av oväsen från andra matgäster eller störande ljud från köket, när man äter. Väldigt fint uteservering om man väljer att sitta ute när det är varmt!
Mer än ett år sedanSvaraAnmäl
Gott, snabbt och billigt!
Godare än McDonalds. Maten är inte lika flottig. Och man blir faktiskt mätt. Inte illamående efter allt flott. Pommes friten är goda, men snålt saltade, vilket är riktigt bra, då man kan salta mer själv om man känner för det! Bättre än för mycket salt, så det knappt går att äta. Trevligt! Tycker jag att folket borde prova.