Om Fiskekrogen
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att du som företagare enkelt kan uppdatera din företagsinformation här på Eniro?
Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Du vet väl att du som företagare enkelt kan uppdatera din företagsinformation här på Eniro?
Comfort Hotel Göteborg
Skeppsbroplatsen 1
41121 GÖTEBORG
Mr Shou
Kungstorget 4
41117 GÖTEBORG
MAX Burgers
Norra Hamngatan 20
411 06 GÖTEBORG
Subway
Östra Larmgatan 15
411 07 GÖTEBORG
Juridiskt namn | Fiskekrogen i Göteborg Aktiebolag |
Bolagsform | Aktiebolag |
Datum för upprättande | 11.03.1996 |
Org.nr: | 5565301222 |
Arbetsgivaravgift | Registrerad |
Aktiekapital | 250000 |
Omsättn.intervall | 20000 - 49999 tkr |
F-skatt | Ja, registrerad för F-skatt |
Registrerad för moms | Ja |
SNI-bransch | 56100 Restaurangverksamhet |
Dan Lars Theodor Ahlström | Verkställande direktör |
Lars Åke Ahlström | Ledamot |
Dan Lars Theodor Ahlström | Suppleant |
Dan Henry Engström | Revisor |
Jonathan
mer än ett år sedan
Uppsnofsigt.... Skaldjurens kvalité försämras märkbart när den står framme på baren (buffé) 295:- för buffén, borde ha anat fuffens..
lottie ruther
mer än ett år sedan
Min man beställde gratinerade ostron som inte fanns på menyn, inga problem för kocken det fixade han galant. Mycket god mat, fantastiskt trevlig och kunnig personal och stämningen var härlig. Bästa krogen i Göteborg.Nästa gång vi åker till GTB är det Fiskekrogen vi kommer att gå på!
Ankan
mer än ett år sedan
Slås bara av Sjömagasinet. 5 stjärnor helt givet!
Anonym användare
mer än ett år sedan
Sjötungan är utomjordliskt god och ett klart måste för den som ännu inte prövat! Låt kocken visa dej vad han verkligen kan med denna fantastiska rätt! Trevlig och väldigt kunnig personal som alltid är måna om sina gäster. Välkomponderade menyer och välvalda viner om man ber om deras tips till maten.
Maria
mer än ett år sedan
Bra service, trevlig och kunnig personal. Maten finns det inte heller någonting att klaga på. Vi åt avsmakningsmeny med vinpaket. Det kommer vi göra flera gånger!
Jeanette
mer än ett år sedan
Ett fantstiskt ställe! Underbart god mat, vacker miljö och bra och kunnig personal. Det finns inget negativt att säga. Avsmakningsmenyn vi åt var god rakt igenom. Ett plus även för de två extra små rätterna vi fick, en musselsoppa och en granité. Restaurangen passar utmärkt för alla tillfällen när man vill fira något/någon eller helt enkelt bara äta god mat gjord på utmärkta råvaror. Rekommenderar alla att gå dit!
Sökord saknas